Home Biznes E-Sprawozdanie finansowe – jak wypełnić sprawozdanie KRS online?

E-Sprawozdanie finansowe – jak wypełnić sprawozdanie KRS online?

by Redakcja MiloszKlimek

Papierkowa robota oraz dopilnowanie wszelkich formalności w firmie to nie lada zadanie. Czasem sami nie jesteśmy w stanie wszystkiego załatwić i korzystamy z pomocy zaufanych i sprawdzonych pracowników. Jednak wciąż napotykamy pewne utrudnienia. Co roku zmianiające się prawo i zasady, coraz więcej dokumentów i rozrastające się przedsiębiorstwo. Na szczęście są także pozytywne zmiany! Na przykład możliwość wypełnienia e-sprawozdania finansowego. Jak to zrobić?

Czym jest e-sprawozdanie finansowe?

Na stronie fillup znajdziemy moduł, który umożliwi nam wypełnienie e-sprawozdania finansowego KRS. Z jego pomocą możemy spełnić obowiązek wypełnienia, wysłania i dostarczenia dokumnetu. Wszystko z poziomu jednej stronie w bardzo czytelny i przystępny sposób. e-Sprawozdanie finansowe zostanie przygotowane w formacie pliku xml JPK_SF. Możemy być ono przystosowane do systemu eKRS lub KAS.

Co nam daje sprawozdanie KRS wypełnione online?

Z wypełniania e-sprawozdnia finansowego online na fillup mamy wiele korzyści. Warto poznać niektóre z nich, aby upewnić się w przekonaniu, że to dobry wybór. Przede wszystkim e-sprawozdanie finansowe, KRS jest kompleksowe. Na fillup znajdziemy ponad 150 innych formularzy i dokumentó, któe także możemy uzupełnić i przesłać do odpowiedniego urzędu. Daje nam to możliwość na pełne działanie za pomocą jednego modułu. Możemy w jednym miejscu zamknać cały rok finansowy w rzetelny sposób. 

Aplikacja do wypełniania dokumentów i sprawozdań kontroluje poprawność uzupełniania danych. Inteligentny system sprawdza, czy wpisaliśmy odpowiednią ilość znaków i zaznaczyliśmy wszystkie potrzebne opcje. Aby usprawnić cały proces, możemy wprowadzić do e-sprawozdania dane zawarte na przykład w programie Excel. Mogą to być dane z bilansu, rachunków oraz zmiany w finansach. 

e-Sprawozdanie zgodne z wytycznymi Ministerstwa Finansów

Bardzo ważne przy wypełnianiu takich danych online jest ich poprawność i zgodność. Sprawozdania do KRS muszą być dokładnie takie, jak stanowi to Ministerstwo Finansów. Specjaliści czuwają i wciąż aktualizują wszelkie wytyczne, aby e-sprawozdanie finansowe było w pełni zgodne z wszelkimi normami. To bardzo ważne, aby mieć pewność o poprawności wysyłanych wniosków. Unikniemy tym sposobem ewentualnych problemów i konieczności ponownego uzupełniania wniosku. 

Wniosek do KRS online to gwarancja szybkiego załatwienia wszelkich spraw

Prowadzenie własnej firmy potrafi być problematyczne. Dlatego tak ważne jest, aby jak najbardziej ułatwić różne czynności. Korzystanie z aplikacji online do wypełniania wniosków to świetne rozwiązanie. Szczególnie wtedy, gdy korzystamy ze sprawdzonego źródła, które jest pewne i rzetelne. e-Sprawozdanie finansowe wypełnimy szybko, łatwo i kompleksowo. Nie musimy nic dodawać, wszystko jest załatwiane z poziomu strony internetowej lub aplikacji. Dokumenty są w pełni gotowe do wysłania. Nie musimy martwić się nawet o podpis. Wystarczy kwalifikowany podpis elektroniczny i wszelkie sprawozdania są w pełni kompletne. 

0 comment

Zobacz także

Zostaw komentarz