Strona główna
Mężczyzna
Tutaj jesteś

Auto Roberta Lewandowskiego

21 czerwca 2022 samochód roberta lewandowskiego


Nie ma co ukrywać, że postaci znanych osób budzą w ludziach mnóstwo zainteresowania i ciekawości. Dlatego też wiele osób interesuje się, jak wygląda samochód Roberta Lewandowskiego, a także jakie inne pojazdy znajdują się w bogatej kolekcji piłkarza znanego na całym świecie.

Dlaczego ludzi interesują auta Roberta Lewandowskiego?

Auta Lewandowskiego od lat są tematem, który gorączkuje fanów na terenie całego świata. Najpopularniejszy z polskich piłkarzy od lat znajduje się w doskonałej dyspozycji, która przekłada się na ogromną liczbę zdobytych goli, a także gigantyczne zarobki. Obecnie w garażu Roberta Lewandowskiego znajdują się luksusowe auta, które łącznie warte są setki tysięcy, jeśli nie miliony, złotych. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w momencie rozpoczęcia kariery piłkarz poruszał się Daewoo Matiz. W czasie gry w polskiej lidze przez jego ręce przeszły Fiat Bravo, Ford Sierra, a także Renault Laguna.

Nikogo chyba nie powinno dziwić, że tak znakomita postać, jak Robert Lewandowski, od lat wzbudza zainteresowanie fanów. Auta Lewandowskiego to temat, który poruszany jest na łamach pracy regularnie. Warto wspomnieć o tym, że Lewy swoje auta nie tylko kupuje, ale również otrzymuje w ramach kontraktu klubowego.

Zobacz także: Jak pozbyć się zakoli u mężczyzn?

Jakie auta znajdują się w kolekcji Lewandowskiego?

Jeśli chodzi o samochód Roberta Lewandowskiego, to ciężko wskazać jeden konkretny model. W ramach kontraktu z Bayernem Monachium piłkarz otrzymał do tej pory Audi Q7, RS6 Avant, czy też RS7 Sportback. Z kolei we wrześniu 2020 roku piłkarze Bayernu zostali uhonorowani elektrycznymi autami Audi e-tron 55 Quattro. Kilka miesięcy temu klubowa flota została wymieniona na zupełnie nowe modele.

Jeśli chodzi o prywatne auta znajdujące się w kolekcji piłkarza, to z pewnością warto wspomnieć czerwone Porsche 911 Speedster, które jest pojazdem limitowanym. Na całym świecie istnieje zaledwie 1948 sztuk tego modelu. Sześciocylindrowy silnik może rozwinąć moc aż 510 koni mechanicznych. Auto do setki rozpędza się zaledwie 4 sekundy i może osiągnąć ponad 300 km na godzinę prędkości maksymalnej. W momencie kupna wartość pojazdu wynosiła prawie półtora miliona złotych.

Wierni fani z pewnością zauważyli, że w 2016 roku piłkarz korzystał z samochodu marki Bentley. W ubiegłym roku z kolei w mediach społecznościowych Pochwalił się nowszym egzemplarzem wychodzącym spod skrzydeł marki. Pojazd może pochwalić się naprawdę imponującymi osiągami. Silnik dysponuje mocą 635 koni mechanicznych, a cena auta wynosi ponad półtora miliona złotych.

W swoim garażu piłkarz znalazł także miejsce dla Ferrari F12 Berlinetta. Jest to jedno z najdroższych i najszybszych aut wchodzących w skład kolekcji Roberta Lewandowskiego. Auto rozpędza się do 100 km w niecałe 3 sekundy, a silnik zachwyca mocą 740 koni mechanicznych.

Podsumowując, kolekcja aut Lewandowskiego obejmuje o wiele więcej modeli, a warto wziąć pod uwagę to, że fani zapewne nie wiedzą o wszystkich pojazdach wchodzących w jej skład. Z pewnością można znaleźć wśród nich prawdziwe perełki motoryzacji.

https://www.miloszklimek.pl/buty-motocyklowe-shima-kultowe-trampki-na-motor/

Redakcja MiloszKlimek

Nasza redakcja to wspólnota mężczyzn i przedsiębiorców, gotowych do podnoszenia swoich umiejętności, dzielenia się wiedzą i wspierania się nawzajem w drodze do sukcesu i spełnienia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Co można kupić w sklepie z bronią
Wszystko
samochód roberta lewandowskiego

Auto Roberta Lewandowskiego

21 czerwca 2022

Jesteś zainteresowany reklamą?

samochód roberta lewandowskiego