Strona główna
Mężczyzna
Tutaj jesteś

Laptop do pracy w biurze i w domu

23 stycznia 2021 laptop do pracy biurowej

Coraz częściej pracownicy wykonują swoje obowiązki zawodowe w swoim mieszkaniu, działając w ramach pracy zdalnej. Równie często jednak niejednokrotnie pracownik musi wziąć pracę ze sobą do domu i dopiero tam skończyć swoją pracę, ponieważ nie zdążył w biurze. W tym celu warto wyposażyć się w dobry laptop do pracy biurowej, który będzie spełniał najważniejsze wymagania. Jednak na co zwrócić uwagę podczas wyboru laptopa do pracy?

Pamięć RAM

Na początku warto upewnić się, że laptop wyposażony jest w wydajny procesor nowej generacji oraz odpowiednią ilość pamięci RAM. Jeśli chodzi o procesor to ma on wpływ na prędkość uruchamiania się programów komputerowych. Jego moc obliczeniowa powinna być więc jak największa. Podobnie jak wielkość pamięci RAM. Tutaj warto na pewno celować w minimum 8 GB pamięci RAM DDR4. Jest to obecnie pewnego rodzaju minimum, które zapewnia komfort pracy i użytkowania laptopa.

laptop do pracy biurowej

Dysk SSD

W kontekście pracy zdalnej nie można też zapominać o ogromnym znaczeniu pojemności dysku twardego. W pracy często potrzebujemy dużo przestrzeni na dysku, aby swobodnie móc zapisywać zdjęcia, pliki czy też dokumenty. Stąd też laptop do pracy biurowej powinien być wyposażony w dysk twardy minimum 500 GB SSD.

Praca na baterii

Na koniec warto wspomnieć również o tym, aby zwrócić uwagę na czas pracy na baterii. Równie ważna jest także jakość ekranu laptopa. Długi czas pracy na baterii na pewno będzie przydatny, natomiast ekran powinien być najwyższej jakości, aby zapewnić komfort naszym oczom podczas pracy na laptopie.

digitalbugs.pl
Wszystko

Redakcja MiloszKlimek

Nasza redakcja to wspólnota mężczyzn i przedsiębiorców, gotowych do podnoszenia swoich umiejętności, dzielenia się wiedzą i wspierania się nawzajem w drodze do sukcesu i spełnienia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Co można kupić w sklepie z bronią
Wszystko
samochód roberta lewandowskiego

Auto Roberta Lewandowskiego

21 czerwca 2022

Jesteś zainteresowany reklamą?

samochód roberta lewandowskiego